A 2013-as és 2014-es korosztály megkezdte szereplését az U13-as Pest megyei 3. osztályú bajnokságban. A Nagy Márton vezetőedző irányítása alatt játszó csapat meggyőző teljesítménnyel 5–2-re győzte le a Halásztelek együttesét. A sikerből Bodnár Ozor kiváló játékkal és három góllal vette ki a részét, míg a másik két találatot Lunczer Zazi szerezte.

Az egész csapat nagyszerűen játszott, rengeteget futott a nagy hőségben, és igazi küzdőszellemet mutatott. A Rábai Robi vezette védelem magabiztosan tette a dolgát: amikor kellett, zárt, amikor pedig már nem tudott segíteni, Virág Zalán a kapuban szemkápráztató védésekkel örvendeztette meg a közönséget.

 

Remek kezdés – csak így tovább! Gratulálunk a csapatnak!